Kiralık Tilta 4″×4″ Matte Box

1 GÜN: 200 ₺ + KDV
3 GÜN: 500 ₺ + KDV
7 GÜN: 800 ₺ + KDV

Kiralık Matte Box, Tilta 4×4 inç Karbon Fiber Matte Box, karbon fiber ve alüminyum yapıya sahiptir. Kiralık Matte Box için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Matte Box, Tilta 4×4 inç Karbon Fiber Matte Box, karbon fiber ve alüminyum yapıya sahiptir. Bu da onu hem hafif hem de dayanıklı kılar. Matte Box, çapı 100 mm’ye kadar olan lenslerle çalışır. Bir sabit ve bir döner 4×4 inç filtre aşamasına sahiptir. Matte Box, hızlı lens değişiklikleri için hareketli bir tasarıma sahiptir.

Kiralık Matte Box, dahil olan çıkarılabilir üst ve yan bayraklar, başıboş ışığın lensinizin parlamasını engellemek için hassas bir şekilde ayarlanabilir ve kilitlenebilir. Dahil edilen yansıma önleyici halkalar, Matte Box filtrelerden yansıyan kameranın arkasındaki başıboş ışığı engelleyerek ve görüntünüzü parlatarak görüntünüzü korur.

Kiralık Matte Box İnceleme

Kiralık Matte Box Özellikleri

  • Hafif Yapı: Matte Box, destek yapısı için kullanılan alüminyum ile karbon fiberden yapılmıştır. Bu, her ons önemli olduğunda elde veya sabitleyici teçhizatla çekim yapmak için uygun hafif ancak sağlam bir birim sağlar.
  • Swing-Away Tasarım: Hareketli tasarım, mat kutuyu destek çubuklarından çıkarmak zorunda kalmadan, lensleri kontrol etmek veya değiştirmek için matte box’ı hızla çıkarmanıza olanak tanır. Bu şekilde mat kutuyu bir başkasına vermeniz, bir kol altında veya dizlerinizin arasında tutmanız veya çalışırken çubukların altına asmanız gerekmez, iş akışınızı büyük ölçüde hızlandırır ve matte box düşürme ihtimalini azaltırsınız.
  • Üst ve Yan Bayraklar: Çıkarılabilir üst ve yan bayraklar size ek parlama kontrolü sağlar ve kilitlenebilir menteşeli bir düzenekle matte box’a takılır. Bu, bayraklarınızı farklı lensler için çerçevenin kenarına tam olarak uyacak şekilde ayarlamanıza ve çekim sırasında hareket etmemeleri için yerlerine kilitlemenize olanak tanır.
  • Yansıma Önleyici Uçlar: Dahil edilen üç yansıma önleyici ek, dış çapı 72, 80 ve 90 mm olan lenslerle çalışır. Işık geçirmez bir sızdırmazlık sağlarlar, böylece kameranın arkasından gelen ışık, merceğin mat kutuyla birleştiği yerden sızmaz ve görüntünüzü parlamak için filtreleri yansıtır. 72, 80 ve 90 mm’den farklı dış çaplara sahip lensler veya aşırı odak mesafesi olan lensler kullanırken ışık sızıntılarını önlemek için “rahibe pantolonu” kumaşının kullanılması tavsiye edilir.

Upsell Products

1 Gün: 400 ₺ + KDV
3 Gün: 1000 ₺ + KDV
7 Gün: 1600 ₺ + KDV

Schneider 4×4 inç Platinum IRND Filtre Seti

1 GÜN: 250 ₺ + KDV
3 GÜN: 600 ₺ + KDV
7 GÜN: 1250 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Tiffen 82mm Circular Polarize Filtre

1 GÜN: 200 ₺ + KDV
3 GÜN: 500 ₺ + KDV
7 GÜN: 800 ₺ + KDV

Schneider 4×4 inç Circular Polarize Filtre