Kiralık Godox LR150 Bi-Color LED 45cm Ring Işık

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 150 ₺ + KDV
3 GÜN: 250 ₺ + KDV
7 GÜN: 600 ₺ + KDV

Godox LR150 Bi-Color LED 45cm Ring Işık, 3000-6000 Kelvin arasında, cilt tonlarına çok yakışan, yumuşak ve neredeyse gölgesiz bir ışık kaynağıdır. Ring Işık Kiralama, için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Ring Işık, Godox’tan siyah renkteki bu LR150 Çift Renkli LED Halka Işık, diğer armatürlere, ortam ışığı koşullarına veya sadece yaratıcı ifadeye uyum sağlamak için 3000 – 6000 Kelvin arasında değişen bir renk sıcaklığına ve farklı bir şekle sahiptir. Işık, isteğe bağlı bir kavrama başlığına veya standına monte edilmektedir. Böylece oyuncunun tenini ipeksi pürüzsüz, neredeyse gölgesiz bir etki için içinden çekim yapmanıza olanak tanır. Selfie’ler için harika kılan bir akıllı telefon tutucusu dahildir.

Kiralık Ring Işık, öznenizin gözlerinde benzersiz dairesel yakalama ışıkları oluşturur ve armatür üzerindeki basit bir düğmeden renk ve ışık yoğunluğu ayarlamaları yapabilirsiniz. USB gücüyle çalışır. Böylece her yere götürebilir. Bilgisayarınızdan, dizüstü bilgisayarınızdan veya bir güç adaptöründen çalıştırabilirsiniz. Godox LR150 , birlikte verilen 110-240 VAC voltajlı AC adaptörü aracılığıyla dünya çapında kullanıma hazırdır.

Kiralık Ring Işık Özellikleri

  • Yumuşak, neredeyse gölgesiz aydınlatma
  • Dahili dimmer
  • 3000 ile 6000 Kelvin arasında değişken renk
  • Yüksek CRI / TLCI
  • Canlı, doğru sonuçlar
  • Selfie’ler, vlog’lar, portreler ve daha fazlası için esnek telefon tutucusu

Işığın yüksek CRI / TLCI derecelendirmeleri, tam olarak son çekiminizde elde edeceğiniz sonucun göstergesidir. Renk sıcaklığı 3200 ile 6000K arasında değişmektedir. Çekimlerin her tür ortam ışığıyla uyum sağlamasına, diğer ışıklarla eşleşmesine olanak tanır. Halka ışığı çok yüksek 98+ CRI ve TLCI derecelendirmeleri, renk oluşturmada doğruluğu garanti eder. Işık yoğunluğu da %1’lik artışlarla %0’dan %100’e kadar değişkendir, böylece projeniz için ideal parlaklığı ayarlayabilirsiniz. Halka ışık form faktörü gölgeleri en aza indirmektedir. Yumuşak ve eşit bir görünüm sağlar ışık kalitesi ve gözlerinizde dairesel ışıklar oluşturur.

Halka ışığı da kısılabilir olup, konunuz için tam parlaklık seviyesini aramanıza olanak tanır. Değişken renkle ilgili harika olan şey, halka ışığın herhangi bir ortam veya oda ışığına veya kendi görünümünüz ve yaratıcı ifadenize sorunsuz bir şekilde uyum sağlayabilmesidir. Halka ışık, diğer armatürlere veya ortam ışığı durumlarına veya yaratıcı efektlere uyması için sıcak 3000’den soğuk 6000K’ya değişen renk sıcaklığına sahiptir. Maksimum etki için, birlikte verilen Akıllı Telefon Braketi ile ekstra yumuşak ışık için ışığın ortasındaki açıklıktan çekim yapın.