Sigma 18-35mm T2 Cine High-Speed Zoom Lens Canon RF / PL Mount / E-Mount / X-Mount

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 750 ₺ + KDV
3 GÜN: 1750 ₺ + KDV
7 GÜN: 3150 ₺ + KDV

  • Diyafram:
  • Filtre Çapı:
  • Minimum Netleme:
  • Uyumluluk: Full Frame – Crop Sensör
  • PL / E-Mount

Sigma Lens

Kiralık Sigma 18-35mm Cine Zoom Lens

Kiralanan Ekipmanlar:

  • Sigma 18-35mm T2 Cine High-Speed Zoom Lens

PL yuvalı ve fit olarak işaretlenmiş odak ölçeklerine sahip Sigma 18-35mm T2 Cine Yüksek Hızlı Zoom Lensi, Süper 35mm boyutlu sensörleri kapsayan bir görüntü çemberi sağlar. Maksimum 2 T-stop özelliğine sahiptir ve diyafram, zoom aralığını aşmaz. Hızlı lens değişiklikleri sağlayan Sigma Yüksek Hızlı Zoom serisindeki diğer lens ile ortak lens dişli konumlarını paylaşır.

9 kanatlı iris, doğal görünümlü bir bokeh için yuvarlak odak dışı vurgular sağlar. Objektif çerçevesi, yakın odaktan sonsuza kadar 180° dönüş özelliğine sahiptir, yakınlaştırma çerçevesi 160° dönebilir ve tıklama gerektirmeyen iris halkası 60° dönüş özelliğine sahiptir. Her üç lens kontrol halkası da sinema standardı 0.8 Mod dişlileriyle donatılmıştır ve odak ölçeği fit olarak işaretlenmiştir. Lensin ön kısmı 95 mm çapındadır ve 1/4″-20 çubuğa monte lens desteği (dahil değildir) yardımıyla lensi desteklemeye yardımcı olan çıkarılabilir 1/4″-20 destek ayağı vardır.

Renk dengesi
Serideki tüm lensler, lensler arasında geçiş yaparken basitleştirmeyi kolaylaştıran SIGMA’nın CCI standardına uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Toza ve Sıçramaya Dayanıklı Tasarım
SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM|Sports ile aynı toza ve sıçramaya dayanıklı yapıyı paylaşan her halka ve montaj, su ve tozun girmesini önlemek için kapatılmıştır.

Tamamen Metal Gövde Konstrüksiyonu
Lens gövdesi, üretim gününün zorluklarına dayanacak şekilde tamamen metalden yapılmıştır.

Lens İşaretleri
Ana lens işaretleri, düşük ışık koşullarında kolay görünürlük için parlak boyayla yapılmıştır. Ara işaretler dayanıklılık için lazerle işlenmiştir. Odak ve yakınlaştırma işaretleri, merceğin her iki tarafından da okunabilir.

Lens Önü
Lens, çok çeşitli mat kutularla uyumluluk için 95 mm’lik bir ön çapa sahiptir ve 82 mm’lik bir ön filtre ipliği içerir.

Destek Ayağı
Lens, çıkarılabilir bir destek ayağı içerir.