Kiralık Sis Makinası | American DJ VF1600 – 1500 Watt

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 Gün: 1000 ₺ + KDV
3 Gün: 2400 ₺ + KDV
7 Gün: 4900 ₺ + KDV

Kiralık Sis Makinası, American DJ VF1600 yüksek sis çıkışı veren, 1500 Watt gücünde taşınabilir sis bir makinasıdır. Sis Makinası Kiralama, için bize ulaşın.

Kiralık Sis Makinası, American DJ VF1600 yüksek sis çıkışı veren, 1500 Watt gücünde birçok uygulama için geliştirilmiş taşınabilir sis makinasıdır. American DJ VF1600 Sis Makinası, genellikle görsel aydınlatma efektlerini, lazer efektlerini ve daha fazlası için taşınabilir ve güçlü bir sisleyicidir. Bu güçlü sis makinası, film çekimlerinin yanı sıra klip çekimi veya düğün eğlencesi gibi farklı uygulamalar için sık sık kullanılmaktadır.

Kiralık Sis Makinası, American DJ VF1600 ile ayrıca şovlara, partilere, konserlere ve diğer eğlence mekanlarında teatral bir atmosfer oluşturmanızı sağlar. Bunun yanı sıra kiralık sis makinesi küçükten orta büyüklükteki mekanlara ve gece kulüplerine, salonlara, fazlası için ideal bir çözümdür. Kiralık Sis Makinesi, herhangi 1 ışık gösterisini zenginleştirecek bir efekt makinesidir. American DJ VF1600 Sis Makinesi, ışık huzmelerinin görsel efektlerini geliştiren atmosferler oluşturmak için tasarlanmış su bazlı bir sis makinesidir.

American DJ VF1600 Sis Makinesi İnceleme

Kiralık Sis Makinası İstanbul

American DJ VF1600 Sis Makinesi, bir dakikada içerisinde 566 m³ kesintisiz bir biçimde sis çıkışı yapabilmektedir. Kiralık Sis Makinesi, optimum ısıtma yoğunluğu sağlayarak; en az kalıntı bırakan Elektronik Termo Algılama (ETS) teknolojisi barındıran efektif 1500 Watt ısıtıcı ile üretilmiştir. Elektronik Termo-Algılama teknolojisi, sis patlamaları arasında ısınma süresi olmaksızın optimum ısı seviyelerini korumak için geliştirilmiştir. American DJ VF1600 Sis Makinası, 8 dakika ısınma süresinden sonra güçlü bir biçimde sis vermeye başlar. Mobil eğlence için ideal olan taşınabilir American DJ VF1600 Sis Makinesi, salonlarda, şovlarda, eğlence gibi etkinliklerinde ve daha birçok uygulamada ışıkların görsel etkilerini ortaya çıkaran atmosferler oluşturmak amacıyla tasarlanmış su bazlı bir sis makinasıdır.

Sis makinasının ADJ VFTR kablolu zamanlama özellikli uzaktan kumandasının yanında arka bölümde sis çıkışını kontrol etmek için bir tuş daha yer almaktadır. Sisi otomatik olarak tetiklemenizi sağlayan bir kablolu uzaktan kumanda ile birlikte çalışmaktadır. Aralıklı veya sürekli, süreyi ayarlayarak sis çıkışı alınabilir.American DJ VF1600 Sis Makinası, ADJ VFWR2 kablosuz isteğe bağlı olarak uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilinir. Bunun yanı sıra sis makinasını tetiklemek için 3 pinli XLR DMX512 kanalı bağlantısı ile kontrol edilebilir.

American DJI VF1600 Sis Makinası, dahili olarak sis sıvısı tankı 2.3 litre kapasiteye sahiptir. American DJ VF1600 Sis Makinası, filtrelenmiş su ve farmasötik sınıf bileşenlerden oluşan su bazlı özel sis sıvısı kullanmaktadır. Sis Makinası, tortu bırakmayan ve toksik olmayan su bazlı sis likitleri ile uyumludur. Bu makine yalnızca su bazlı sis sıvısı kullanır.

Kiralık Kamera‘dan kiralayacağınız American DJ VF1600 Kiralık Sis Makinesi, 1/2 dolu likit deposu ile teslim edilmektedir. Yarım depo sis likiti, sis makinesi kiralama ücretine dahildir. Ayrıca sis likiti talep ederseniz; 500ml sis likitini ofisimizden temin edebilirsiniz. Kiralık Sis Makinesi, özel hard case taşıma çantası ile beraber kiralanmaktadır.