Currency
film şeridi
By: filmekipmanlari 28/10/2017 0 Comment.

Film Şeridi Biçiminde 4 Ücretsiz PNG Katman Paketi

Yeni projeleriniz ve tasarımlarınız için film şeritleri mi arıyorsunuz? Biz sizin için çözdük 😉
Film şeritleri ve film çerçeveleri, editöryel çalışmalar, reklam kampanyaları veya sanatsal çalışmalar da dahil olmak üzere çok geniş bir yelpazede projeleriniz için mükemmel bir sonuç verecektir. Aradığınız estetik ve retro hissi projelerinize vermek için mükemmeller 🙂
Pakette bulunan görselleri incelemek için okumaya devam edin!

Kodak Gold 100

Kodak Gold 100 Film Şeridi
Kodak Gold 100 Film Şeridi

Günümüzde halen üretilen ve bulunabilen bir Kodak klasiği. Bu filmle çekim yaparken, gün ışığının sert olduğu saatlerde bile canlı renkler ve canlı tonlar elde edebilirsiniz.

Kodak Gold 200

Kodak Gold 200 Rebate Film Şeridi
Kodak Gold 200 Film Şeridi

Başka bir Kodak klasiği Gold 200 filmiydi. Kodak Gold 200, karakteristik olarak Kodak Gold 100 filmine çok benzemektedir. Ancak biraz daha fazla gren vermektedir. Farklı aydınlatma koşulları için daha yüksek bir hızda çekim yapmanızı sağlamaktadır.

Kodak Portra 400

Kodak Portra 400 Border Film Şeridi
Kodak Portra 400 Film Şeridi

Portre fotoğrafçılarına geliyor. Bu film, portre fotoğrafçılığı için idealdir. Aradığınız netliği, ayrıntıları ve gerçek renkleri keskin grenlerle yakalayabilirsiniz.

Kodak Portra 800

Kodak Portra 800 Strip Film Şeridi
Kodak Portra 800 Film Şeridi

Ve son olarak, Kodak Porta 800. Bu film aynı zamanda Kodak Portra 400’e benzer, ancak daha yüksek ISO/ASA, gren ve tonlarda zorlanmanıza neden olur.

PNG Katman

Çevrimiçi ve Görsel Kaynaklar:
filtergrade.com
Yasal Uyarı:
Bu sayfa FilmEkipmanlari.com, tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Ticari bir amacı yoktur. Paylaşılan dosyaların telif hakları ve teknik sorumlulukları kaynak gösterilen siteye aittir.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Go To Top