Promist Filtre

Kiralık Promist Filtre

Promist Filtre, genel kontrastı fark edilir şekilde düşürürken vurguların değerini azaltmaya yardımcı olur. Bu filtre özellikle yüzdeki kırışıklıkları ve diğer kusurları yumuşatmak ve yumuşatmak için kullanışlıdır. Bu filtre, filmlerde kullanılmak üzere tasarlanırken, moda ve güzellik uygulamaları için de kullanılabilir. Geleneksel bir difüzyon veya yumuşak odak filtresinden farklı olarak, Pro-Mist filtreleri görüntü boyunca çok az ayrıntı kaybı sağlar. 1/8 yoğunluk, 1/4’e göre daha az kontrast ve vurgu azaltma sağlarken, aynı zamanda yumuşak, pastel benzeri bir ışık kalitesi sağlar.

Promist Filtre, Black Pro-Mists’in son 30 yıldır neden bu kadar başarılı olduğunu anlamak kolay. Gazlı boya benzeri bir gazlı boya ile birleştirilmiş benzersiz kontrast katmanı, yayılma yayılımı etkisinin standında bir bükülme işlevi görür. En düşük yoğunluğunda bile hoş bir sıcaklık derinliği ekleyen ancak cilt tonu değerlerine taşınmayan etkili ve halasyon artışı sağlar. Bu özellikler, 1 çeyrek ve üzeri yoğunlukları kullandığınızda daha belirgin hale gelecektir.

Daha ağır yoğunluklarda dökülme, kiralık promist filtre pratik ışıktan oldukça agresiftir ve sıcak ton daha belirgin hale gelir. Yine de ince ama etkili görünüm, pro mist filtresini dijital dünyadaki birçok görüntü yönetmeni için temel bir filtre haline getirmeye devam ediyor.

Pro-Mist filtresinin tüm avantajlarını daha ince bir biçimde sunar.
Vurgu işaret fişekleri kontrol edilir.
Kontrast azaltılır, ancak daha hassas bir etki için daha az gölge aydınlatması sağlanır
Yumuşak bir ışık “pastel” efekti yaratır
İçerdiği vurgu parlaması ile hassas efekt

Showing all 2 results