Kiralık Follow Focus | Edelkrone FOCUSONE v2 Follow Focus

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 300 ₺ + KDV
3 GÜN: 600 ₺ + KDV
7 GÜN: 1000 ₺ + KDV

edelkrone FocusONE v2 Follow Focus Ünitesi, son derece hassas odak noktaları sağlayan tek çubuk tabanlı bir takip odak ünitesidir. Follow Focus Kiralama için bize ulaşın.


Kiralık Follow Focus, edelkrone’dan FocusONE v2 Follow Focus Ünitesi, işaretleme diskini el çarkı ile aktarma dişlisi arasına monte eden ve son derece hassas odak işaretleri sağlayan tek çubuk tabanlı bir takip odak ünitesidir. Edelkrone FOCUSONE v2 modeli, daha da hassas odak hareketleri için üniteyi A/B sabit duraklarıyla günceller. Follow Focus Ünitesi, endüstri standardı 0.8 MOD tahrik dişlisine sahiptir. Ayrıca dişli kutusunda bir ayar vidası vardır, Böylece gerginlik ve oynamayı konfor seviyenize uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Endüstri standardı bir kamçı/krank soketi, isterseniz mevcut bir hızlı krank veya odak kamçı kullanmanıza olanak tanır.

Kiralık Follow Focus, ünite ayrıca, 15 mm veya 19 mm çubukla kullanabileceğiniz hemen hemen her çaptaki lensle çekme odağına uyum sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Ünite, kamera kurulumunuzla kolayca eğilebilir ve ayarlanabilir ve merceğin her iki tarafına da monte edilebilir. İşaretleme diski operatöre dönük olup, operatöre merceğin doğru işarette olduğuna dair ek bir onay verir ve ayrıca doğru bir odak çekimi için odak halkası ile tam olarak hizalanmıştır. Objektifi istediğiniz yere ayarlayarak, diski istediğiniz indeks işaretine çevirerek işaretleyici olmadan bile işaretleme diskini ayarlamak kolaydır ve ardından odağı tekrar ayarladığınız işarete değiştirebilirsiniz. İşaretleme diski plastikten yapılmıştır ve üzerine seçtiğiniz geçici işaretleyicilerle ek işaret işaretleri yerleştirebilirsiniz.

Edelkrone FOCUSONE v2 Follow Focus İnceleme

Kiralık Follow Focus Özellikleri

  • Kameranın her iki tarafında da çalışır
  • Ayarlanabilir sert duruşlar
  • Özel gerginlik ayarı
  • Hassasiyet için benzersiz tasarım
  • 15 ve 19 mm çubuklarla uyumlu
  • Kompakt ve hafif tasarım

Upsell Products

1 GÜN: 3750 ₺ + KDV
3 GÜN: 8500 ₺ + KDV
7 GÜN: 18.000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Carl Zeiss Compact Prime CP.2 Lens Seti | Canon EF / RF / PL Mount / E-Mount / X-Mount

1 GÜN: 2000 ₺ + KDV
3 GÜN: 5000 ₺ + KDV
7 GÜN: 8000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Samyang Sinema Lens Seti 9’lu – EF Mount

1 GÜN: 1900 ₺ + KDV
3 GÜN: 4750 ₺ + KDV
7 GÜN: 9000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Sigma Cine Zoom High Speed Lens Seti | PL Mount / E-Mount / X-Mount