Kiralık Tilta Nucleus-M Wireless Follow Focus

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 1000 ₺ + KDV
3 GÜN: 2500 ₺ + KDV
7 GÜN: 4000 ₺ + KDV

Kiralık Tilta Nucleus-M Wireless Follow Focus, 304 metre kapsama mesafesi olan kiralık bir remote focus'tur. Remote focus kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Remote Focus, Tilta Nucleus-M Kablosuz Lens Kontrol Sistemi 1000′ iletim aralığına sahiptir ve yerleşik kablosuz alıcılara sahip iki lens tahrik motoru, bir FIZ el kumandası ve biri odağı kontrol etmek için, diğeri iris ve iris ile olmak üzere iki tutma yeri ile birlikte gelir. yakınlaştır. Lens tahrik motorlarının her biri sinema standardı 0.8 MOD tahrik dişlisine ve her bir motoru serbestçe değiştirmenize veya değiştirmenize olanak sağlayan iki adet 7 pinli konektöre sahiptir. Motorlar, 7 pimli kabloları kullanarak zincirleme bağlayarak çalışır ve her motorda 19 ila 15 mm küçültme burcuna sahip 19 mm’lik bir çubuk kelepçe bulunur.

FIZ el kumandası odak, iris ve yakınlaştırmayı kontrol etmenizi sağlar ve bir boyun askısı içerir. Tutamaklarda, kontrolörlerin ARRI uyumlu rozetlere veya gimballerle kullanılanlar gibi 25/30 mm çaplı çubuklara monte edilmesini sağlayan adaptörler bulunur. Sistem, taşıma ve saklama sırasında ekipmanınızı koruyan su geçirmez bir sert çanta içinde paketlenmiş olarak gelir.

Pillerin dahil olmadığını ve ayrıca tedarik edilmesi gerektiğini lütfen unutmayın.
Sistem üç aralığa sahiptir: düşük, orta ve yüksek. Aralarından seçim yapabileceğiniz 15 adede kadar kanalı destekler ve kontrolörler, motor kimliği aracılığıyla her bir motorla eşleşir.
FIZ el ünitesi, üç kanalı (odak, yakınlaştırma ve iris) kontrol edebilir ve ayrıca tutma yerlerini geçersiz kılabilir.
Motorlar, odaklama dişlilerini takip eden bir fotoğraf lensi gibi sabit duraklı veya duraksız lenslerde kalibre edilebilir.
Motorlar, sinema standardı 0.8 MOD 32 adımlı tahrik dişlilerine sahiptir. Her motorda 19 mm’lik bir çubuk kelepçesi ve 15 ila 19 mm’lik bir adaptör burcu bulunur ve bu, motorları 15 mm veya 19 mm’lik bir çubuğa monte etmenize olanak tanır.
Motorlar bir D-Tap konektöründen güç alır ve ardından verilen kablolarla 7 pinli konektörler aracılığıyla zincirleme bağlayarak gücü iletir.
FIZ el kumandası ve her bir tutamak, iki adet 18650 3000mAh, 3.7V Li-ion pil ile çalışır.
FIZ el kumandasındaki piller, boştayken 10 saatten fazla ve her bir tutma yerinde 48 saate kadar dayanır.