Kiralık DJI RS3 Gimbal Stabilizer

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 600 ₺ + KDV
3 GÜN: 1500 ₺ + KDV
7 GÜN: 2400 ₺ + KDV

Kiralık DJI RS3 Pro, 2.99 kg taşıma kapasitesine sahip bir kiralık el gimbal’dir. Gimbal Kiralama, için bize ulaşabilirsiniz.


DJI RS 3 PRO Kiralama Paketi

  • DJI RS 3 Gimbal Stabilizer
  • Taşıma Çantası

Kiralık DJI RS3, Gimbal Stabilizer DJI RS 3, Ronin RSC 2 gimbalden bile daha hafif ve daha zarif olacak şekilde yeniden tasarlandı, yalnızca 1,27 kg ve 2,99 kg’ye kadar taşıma kapasitesi. Bu küçük gimbal, Sony a7S III veya Canon R5’i desteklemek ve stabilize etmek için yeterince sağlam 24-70 mm yakınlaştırma lensi takılı. Daha büyük tam renkli OLED ekran, yeni bir ince ayar düğmesi ve daha fazla kararlılık ile RS 3, kompakt kamera kitinizin önemli bir parçası olabilir.

Kiralık DJI RS3, Gimbal Stabilizer çift katmanlı hızlı açılan plakalarla, bir kamerayı RS 3’e monte etmek hızlı ve kolaydır. Yeni bir pili veya hafıza kartını değiştirdikten sonra gimbal al’i yeniden dengelemeye gerek yoktur. Gimbal kapatıldığında, güç düğmesini basılı tutabilirsiniz ve üç eksen kilidi açılırken, kiralık gimbal otomatik olarak genişleyerek sadece iki saniye içinde çalışmaya başlamanızı sağlar. Güç düğmesine bir kez bastığınızda eksenler otomatik olarak kilitlenir ve uyku moduna girerek taşımayı veya depolamayı önemli ölçüde daha verimli hale getirir. Uyumlu kameraların tam listesi için lütfen DJI web sitesindeki en güncel uyumluluk bilgilerine bakın.

Kiralık DJI RS3 Entegre Kontroller

  • Eğme eksenine yeni eklenen bir ince ayar düğmesiyle kamera, merceği değiştirirken doğru dengelemeyi daha kolay elde etmek için milimetre dereceli hassas ayarlarla ileri veya geri kayabilir.
  • Daha düşük sürtünme direnci için teflon kaplı bileşenlerle RS 3, ağır kameralar monte edilirken bile daha sorunsuz dengelenebilir.
  • Yeni gimbal modu anahtarını kaydırarak, Pan takibi, Pan ve Tilt takibi ve FPV modları arasında geçiş yapabilirsiniz. FPV modu seçimi ayrıca 3D Roll 360, Portre veya Özel olarak özelleştirilebilir ve ekipmanınızı ayarlamanıza ve olabildiğince hızlı başlamanıza olanak tanır.
  • Ön kadranı döndürmek, yakınlaştırmayı veya odağı kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca, kameranın deklanşör, diyafram, ISO veya yalpalama hareketlerini kontrol edecek şekilde özelleştirilebilir, bu da onu tek elle kullanım için son derece uygun hale getirir.

Çift Modlu Bluetooth’u uygulayan RS 3, kablosuz deklanşör kontrolünü destekleyerek her kullanımda zamandan ve emekten tasarruf sağlar. İlk Bluetooth eşleştirmesinden sonra, sabitleyici üzerindeki kayıt düğmesine basarak video ve fotoğraf çekimini kontrol edebilirsiniz. Önceden eşleştirilmiş kameralar, ilk kullanımdan sonra otomatik olarak yeniden bağlanarak kamera kontrol kablosuna olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Upsell Products

1 Gün: 550 ₺ + KDV
3 Gün: 1400 ₺ + KDV
7 Gün: 2500 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Zhiyun Crane 2S El Gimbal Stabilizer

1 GÜN: 300 ₺ + KDV
3 GÜN: 750 ₺ + KDV
7 GÜN: 1200 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Zhiyun CRANE 3S Elde Taşıma Halkası

Kiralık DJI RS3 Pro
New
1 GÜN: 700 ₺ + KDV
3 GÜN: 1750 ₺ + KDV
7 GÜN: 2800 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık DJI RS3 Pro Gimbal Stabilizer