Kiralık Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art Lens | Sony E Mount

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 800 ₺ + KDV
3 GÜN: 2000 ₺ + KDV
7 GÜN: 3500 ₺ + KDV

Kiralık Sigma 35mm, geniş ve hızlı Sony E-mount prime lens, 35mm f/1.4 DG DN Lens, Sigma’nın ART serisinin bir üyesidir. Lens, gelişmiş optik yapısı ve sağlam fiziksel tasarımı ile karakterizedir. Lens Kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Sigma Lens

Kiralık Sigma 35mm, geniş ve hızlı Sony E-mount prime lens, 35mm f/1.4 DG DN Lens, Sigma’nın ART serisinin bir üyesidir. Sigma 35mm f/1.4, full frame E-Mount aynasız sistemler için güncellenen klasik bir geniş açılı lenstir. Gelişmiş ve güncellenmiş optik tasarımı, şık profili, parlak tasarımı ile karakterize edilen Art serisi birinci sınıf lenstir. F/1,4 maksimum diyafram açıklığı, düşük ışık koşullarında çalışmayı sağlar. Ayrıca sığ alan derinliği efektleri elde etmek için alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Optik düzen, iki SLD Özel-Düşük Dağılım, bir ELD Ekstra Düşük Dağılım ve bir FLD Düşük Dağılım öğesi içerir. Aynı zamanda, iyi kontrol edilen bozulma ve sapmalar ile kayda değer bir netlik ve keskinlik elde etmek için iki asferik eleman ve yüksek kırılma indeksi elemanları içerir. Ayrıca Süper Çok Katmanlı Kaplama, güçlü aydınlatma koşullarında gelişmiş kontrast ve renk doğruluğu için mercek parlamasını ve gölgelenmeyi önleyerek görüntü kalitesini iyileştirir.

Kiralık Sigma 35mm, optiklerin dengelenmesi, sezgisel ve dokunsal kontrol için özel bir odak modu anahtarı ve AFL düğmesi ile birlikte tıklatılabilen veya kilitlenebilen fiziksel bir diyafram halkası içeren rafine bir dış tasarımdır. Otomatik odaklama, hem fotoğraf çekimleri için tasarlanmıştır. Hem de  video uygulamaları için hızlı ve neredeyse sessiz odaklama performansını desteklemektedir. Ayrıca lens hafif ve kompakt tasarımı koruyan kademeli motor kullanılır. Ayrıca lens, pürüzsüz bokeh kalitesi için 11 kanatlı yuvarlak bir diyaframa sahiptir. Lens muhafazası da zorlu koşullarda çalışmaya uygun olması için hava koşullarına karşı korumalıdır.

Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art Lens İnceleme

Kiralık Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art Lens İnceleme

  • Sigma‘nın Global Vision serisindeki Sanat serisinin bir parçası olan bu lenstir. Gerçekten dikkate değer optik performans elde etmek için tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra yaratıcı ve sanatsal uygulamalar için idealdir.
  • Prime geniş açılı lens, tam çerçeve Sony E mount aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır. Ancak 36 mm eşdeğeri odak uzaklığı sağlayacağı APS-C modelleriyle de kullanılabilmektedir.
  • Hızlı f/1,4 maksimum diyafram açıklığı, düşük ışık koşullarında çalışmak için çok uygundur. Ayrıca sığ alan derinliği teknikleri kullanıldığında odak konumu üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
  • Bu lens, tutarlı uçtan uca aydınlatma ile birlikte hem yüksek çözünürlük içindir. Ayrıca lenste keskinlik elde etmek için gelişmiş bir optik yapı kullanılarak tasarlanmıştır. Biri optik tasarımın arkasında olmak üzere bir çift asferik eleman bulunmaktadır. Ayrıca, sagital koma parlaması, distorsiyon, eksenel renk sapmalarını düzeltir. Ayrıca, korunan çevresel parlaklık, netlik ile hızlı f/1,4 maksimum diyafram açıklığının tam olarak kullanılmasını sağlar.

Kiralık Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art Lens Özellikleri

 • Tüm odaklama aralığı boyunca renk sapmalarını düzeltmek ve odak noktası veya diyafram ayarından bağımsız olarak yüksek görüntü keskinliği, netlik ve kontrast sağlamaya yardımcı olmak için lens tasarımına üç FLD ve dört SLD cam elemanı dahil edilmiştir.
 • Mercek parlaması ve gölgelenmeyi en aza indirmek ve arkadan aydınlatmalı koşullarda bile kontrast açısından zengindir. Renkten bağımsız görüntüler üretilmesine katkıda bulunmak için mercek elemanlarına Süper Çok Katmanlı Kaplamadır.
 • Entegre HSM (Hyper Sonic Motor), daha yumuşak odaklama performansı sağlamak için optimize edilmiştir. Bir AF algoritması ile daha da tamamlanan hızlı ve sessiz otomatik odaklamayı gerçekleştirir. HSM, odak halkasını herhangi bir zamanda döndürerek tam zamanlı manuel odak kontrolüne de izin verir.
 • Yuvarlatılmış dokuz kanatlı diyafram, çekici bir odak dışı kalite oluşturmaya yardımcıdır.
 • Lens, daha fazla hassasiyet ve geniş sıcaklık değişimlerinde kullanım içindir. Bunun için geleneksel metallerle birlikte Termal Olarak Kararlı Kompozit (TSC) malzeme kullanılarak yapılmıştır.
 • Lens çerçevesinin dışına da üretim yılı işlenmiştir. Süngü montajı, kesinlik ve dayanıklılık sağlamak için pirinçten yapılmıştır.
 • Ürünle birlikte verilen parasoley, güvenli bir şekilde oturması için kauçuk bir bağlantı ile donatılmıştır.

Upsell Products

1 GÜN: 800 ₺ + KDV
3 GÜN: 2000 ₺ + KDV
7 GÜN: 3500 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Sigma 24mm f/1.4 DG DN Art Lens | Sony E Mount

1 GÜN: 200 ₺ + KDV
3 GÜN: 500 ₺ + KDV
7 GÜN: 800 ₺ + KDV

Kiralık Metabones ARRI PL to Sony E-Mount Lens Adaptörü

1 GÜN: 1900 ₺ + KDV
3 GÜN: 4750 ₺ + KDV
7 GÜN: 9000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Sigma Cine Zoom High Speed Lens Seti | PL Mount / E-Mount / X-Mount