Kiralık TimeLapse Video Cihazı | Sevenoak SK-EBH04 Time-Lapse Tripod Kafası

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 300 ₺ + KDV
3 GÜN: 750 ₺ + KDV
7 GÜN: 1200 ₺ + KDV

Sevenoak SK-EBH04 Time-Lapse Tripod Kafası, akıcı canlı hareket ve hızlandırılmış videoların yanı sıra panoramalar oluşturmanıza yardımcı olan bir adım motoruna sahiptir.


Sevenoak SK-EBH04 Time-Lapse Tripod Kafası:

  • Sevenoak SK-EBH04 Time-Lapse Tripod Kafası
  • Uzaktan kumanda
  • Canon Deklanşör Kablosu
  • Nikon Deklanşör Kablosu
  • Taşıma Çantası

Kiralık TimeLapse Video Cihazı, Sevenoak SK-EBH04 Time-Lapse Tripod Kafası, akıcı canlı hareket ve hızlandırılmış videoların yanı sıra panoramalar oluşturmanıza yardımcı olan bir adım motoruna sahiptir. Uzaktan kumandayı kafayla eşleştirdikten sonra, kafayı ve kamerayı, kameranın odaklama ve pozlama sürelerini ayarlamak, başın döneceği yönü değiştirmek, dönme süresinin uzunluğu gibi dört farklı moddan farklı şeyler yapacak şekilde ve dönüşün ne kadar hızlı olacağını ayarlayabilirsiniz.

Kiralık TimeLapse Video Cihazı, hızlandırılmış Tripod Kafası, 2,5 kg ağırlığa kadar kameralarla tam 360 derece döner ve sekiz saatlik şarjla beş saate kadar çalışır. Ayrıca, evrensel 1/4″-20 dişi dişli yuva ile kafa, tripodlara, kamera slider’lara takılır veya düz bir yüzeyde tek başına durabilir. Ek olarak, Hızlandırılmış Tripod Kafasına Nikon ve Canon kepenk kabloları dahildir.

Kamera Ayarları:
Kamera ayarları, kameraya odaklanma ve pozlama sürelerini değiştirmenizi sağlar.

Motor Ayarları:
Motor ayarları, başın döneceği yönü değiştirmenizi sağlar.

Time-Lapse Çekim Modu Ayarları:
Hızlandırılmış mod, dönüşün ne kadar olacağını, dönüşün süresinin uzunluğunu ve aralığın ne sıklıkta olacağını ayarlamanıza olanak tanır.

Canlı Hareket Modu Ayarları:
Canlı hareket modu, dönüş derecelerini ve dönüşün ne kadar hızlı olacağını ayarlamanıza olanak tanır.