Kiralık Color Checker | Color Checker Kiralama | X-Rite Calibrite Passport Photo 2

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 200 ₺ + KDV
3 GÜN: 500 ₺ + KDV
7 GÜN: 800 ₺ + KDV

Kiralık Color Checker, özellikle kompakt bir pakette doğru renk ve poz elde etmeye yardımcı olan X-Rite ColorChecker Passport Photo 2, yakalama anından itibaren işleme doğruluğunu sağlamak için taşınabilir ve çok yönlü bir çözümdür.

Kiralık Color Checker, Özellikle kompakt bir pakette doğru renk ve poz elde etmeye yardımcı olan X-Rite ColorChecker Passport Photo 2, yakalama anından itibaren işleme doğruluğunu sağlamak için taşınabilir ve çok yönlü bir çözümdür. Dört ayrı hedefi cep boyutunda bir muhafazada birleştiren Passport Photo 2 ayrıca, DNG ve ICC kamera profilleri oluşturmak için güncellenmiş v1.2 Kamera Kalibrasyon yazılımı ve özel gönderi oluşturmak için özel bir Adobe Photoshop Lightroom eklentisi ile karakterize edilir. üretim profilleri.

Kiralık Color Checker, renk Kalibrasyon Yazılımı
Sürüm 1.2’ye güncellenen mevcut Renk Kalibrasyonu yazılımı, özel renk profilleri oluşturmaya ve post prodüksiyon sırasında doğru renkler elde etmeye yardımcı olmak için Passport Photo 2 ile birlikte çalışır. Bu gözden geçirilmiş sürüm, ColorChecker Classic hedefini kullanarak hem DNG hem de ICC kamera profilleri oluşturma yeteneği sunar. Yazılım, doğrudan kullanım için hedefi otomatik olarak tanır ve farklı aydınlatma koşulları için renk profilleri oluşturduktan sonra bu işlem, çekimler arasındaki renk farklılıklarını en aza indirmeye, karışık aydınlatma koşullarına daha iyi uyum sağlamaya ve sahneden sahneye renk dengesini eşleştirmeye yardımcı olur.

Daha da fazla esneklik için, daha geniş çeşitlilikte aydınlatma koşullarına uygulanabilen tek bir profil oluşturmak için iki farklı ışık kaynağı altında çekilen görüntüleri birleştiren çift aydınlatmalı DNG profilleri oluşturulabilir. Bu profiller, profil değiştirmek zorunda kalmadan çeşitli aydınlatma koşulları arasında daha fazla çekim özgürlüğü sunmak için desteklenen 21 aydınlatıcıdan herhangi ikisi kullanılarak oluşturulabilir.

Ayrıca, özel Renk Kalibrasyonu yazılımının ötesinde, doğrudan Lightroom Classic ve Lightroom Classic CC’de özel kamera profilleri oluşturmak için bir Adobe Photoshop Lightroom eklentisi de mevcuttur.

Kreatif Geliştirme Hedefi
Yaratıcı renk uygulamaları için tasarlanan bu hedef, bir damlalık aracıyla yamayı seçerek post prodüksiyonda tekrarlanabilir renk efektleri eklemek için dört sıra renk yaması içerir. Görüntülere tutarlı renk tonu efektleri eklemek için hedefin ortasında iki sıra ısıtma ve soğutma yaması vardır. Alt sıra, siyah ve beyaz nokta ayarlamaları yapmak için kırpma yamalarından oluşur ve bu yamalar, 1/10 duraklı son yama dışında, aralarında 1/3 durak farklarla açık ve koyu gruplara ayrılır. 32:1 veya 5 duraklı toplam dinamik aralıkla sonuçlanır. En üst sıra, istenmeyen renk kaymasını daha iyi değerlendirmek ve düzenlemek için tüm tonlarda renk doğruluğunu sağlamaya yönelik sekiz ton, doygunluk ve açıklık spektrum yaması içerir.

Profesyonel Color Checker Özellikleri

Kiralık Color Checker Özellikleri

Gri Denge Hedefi
Passport’un tasarımına %18’lik bir orta gri hedef eklendi ve bu nötr fiili standart hedef, reflektif ışık ölçerler kullanılırken doğru pozlamalar sağlamak ve post prodüksiyon sırasında istenmeyen renk atmalarını ortadan kaldırmak için mükemmeldir.

Kiralık Color Checkerlar, Beyaz Dengesi Hedefi
Spektral olarak nötr olacak ve ışığı görünür spektrum boyunca eşit şekilde yansıtacak şekilde tasarlanan bu beyaz hedef, farklı aydınlatma koşullarını doğru bir şekilde telafi etmek için nötr bir referans noktası görevi görür. Diğer görünüşte düz, beyaz nesnelerle karşılaştırıldığında, bu hedefin spektral tepkisi, çekim sırasında beyaz dengesi ayarları oluşturmak için daha fazla doğruluk ve tutarlılık sağlar.

Profesyonel Color Checker, Klasik Hedef
Endüstri standardı ColorChecker Classic hedefinin kompakt bir versiyonu olan bu 24 yama ızgarası, yakalamadan post prodüksiyona kadar doğru renk sunumu sağlamak için kullanılır. Özel profiller oluşturmak için kalibrasyon yazılımıyla birlikte kullanılır ve kamera tepkisini çeşitli aydınlatma koşullarına göre karşılaştırmanıza olanak tanır. 24 yama, gök mavisi, ten tonları ve yeşil yapraklar dahil olmak üzere doğal nesnelerin ortak renklerini temsil eder ve her yama, doğal yansıtıcılığa sahip saf, düz ve zengin bir renk tonu üretmek için ayrı ayrı renklendirildi.

Color Calibration v1.2 yazılımına ek olarak bu hedef, Hasselblad Phocus, Black Magic DaVinci Resolve ve 3D LUT Creator yazılımı tarafından da desteklenir.

Upsell Products

1 Gün: 50 ₺ + KDV
3 Gün: 100 ₺ + KDV
7 Gün: 200 ₺ + KDV

Bots BT 2501 Megafon

1 Gün: 1000 ₺ + KDV
3 Gün: 2400 ₺ + KDV
7 Gün: 4900 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Sis Makinası | American DJ VF1600 – 1500 Watt

1 Gün: 300 ₺ + KDV
3 Gün: 750 ₺ + KDV
7 Gün: 1200 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Lastolite Green Box Stüdyo Fon Sistemi 3 x 6 mt