Kiralık Profesyonel Klaket

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 75 ₺ + KDV
3 GÜN: 200 ₺ + KDV
7 GÜN: 300 ₺ + KDV

Kiralık Klaket, 28cm x 23cm boyutlarında, kolay silinip; yazılabilen pleksiglas malzemeden üretilmiştir. Klaket Kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Klaket, 23cm uzunluğunda, 28cm genişliğinde ve 3mm kalınlığında kolay silinip-yazılabilen dayanıklı pleksiglas malzemeden üretilmiştir. Profesyonel Klaket, film yapımında ve video çekimlerinde görüntü ve sesin senkronize edilmesine yardımcı olmak olmak için kullanılır. Bir projenin çekiminde, çeşitli sahneleri ve ses kaydı yapılırken çekimleri belirleyip; işaretlemek için kullanılan bir sinema ekipmanıdır. Profesyonel Klaket üretiminde kullanılan akrilik levha, çekilmek üzere olan sahne içinden geçen ışıkla kolayca okunabilir.

Kiralık Klaket, çeşitli bilgi alanlarının yazılabileceği 7 temel bölmeden oluşmaktadır. Bu bölümler: prodüksiyon, rulo, sahne, çekim, yönetmen, kamera, tarih, filtre, fps, gündüz, gece, iç mekan, dış mekan, MOS ve senkronizasyon bilgileridir. Profesyonel Klaket, beyaz yazı tahtası kalemi (whiteboard marker) ile kullanılmak üzere tasarlanmış ve beyaz akrilikten üretilmiş bir film ekipmanıdır. Profesyonel Klaket, 23 x 28cm boyutlarındadır ve 3 mm’lik kalınlığa sahip klaket, lazer ile kazınmış metinler-çizgiler içermektedir.

Profesyonel Klaket Özellikleri

Kiralık Klaket Özellikleri

Bir film çekiminde en çok kullanılan set ekipmanları arasında sinema klaketi bulunmaktadır. Proje çekimi sırasında, sesi kaydetmek için ayrı ses kayıt cihazı kullanırken, görüntü ve ses senkronizasyon noktaları sağlamak için standart boyutlu siyah-beyaz, açılır-kapanan çubukları kullanır. Bu siyah-beyaz çubuklar ile çoğu aydınlatma koşulunda net bir senkronizasyon görselini sağlamak için çapraz olarak siyah ve beyaz çizgiler yer almaktadır. Film çubuklarının kapanması görsel iz üzerinde kolaylıkla tanımlanır ve ayrı ses kanalında kolayca tanımlanır. İki parça daha sonra ses ve hareket eşleştirilerek tam olarak senkronize edilebilir. Her çekim hem görsel hem de işitsel parçalarda tanımlandığından, film bölümleri ses bölümleriyle kolayca eşleştirilir.

Kiralık Sinema Klaketi, metal menteşeli ile bağlanmış; ahşaptan üretilmiş standart boyutlu açılır-kapanır siyah-beyaz çubuklara sahiptir. Çubuklar kalıcı olarak tahtaya tutturulmuştur. Siyah-Beyaz çubuklar, güçlü bir ses artışı -keskin “alkış” sesi- için masif ahşaptan yapılmıştır. Bu çubuklar kullanılmadıklarında zaman kapalı tutmak için üst-alt iki mıknatıstan oluşan manyetik bir kilit içermektedir. Bu mıktanıslar ile tek elle sert bir kullanımda üst çubuğun zıplamasını engeller. Bu özellikle çekim tahtası, nakliye sırasında kapalı olarak taşınabilmektedir.

Profesyonel Klaket, ışığa ve neme dayanıklı olarak üretilmiştir. Akrilik malzeme, yüzey boyası harflerine göre sürekli silinmeye karşı çok daha dirençli olan oyulmuş yazılara sahiptir. Profesyonel Klaket, standart bir çantada taşınabilir ve tamamı ile Türkiye’de üretilmektedir.

Upsell Products

1 Gün: 50 ₺ + KDV
3 Gün: 100 ₺ + KDV
7 Gün: 200 ₺ + KDV

Bots BT 2501 Megafon

1 Gün: 300 ₺ + KDV
3 Gün: 750 ₺ + KDV
7 Gün: 1200 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Lastolite Green Box Stüdyo Fon Sistemi 3 x 6 mt

1 Gün: 1000 ₺ + KDV
3 Gün: 2400 ₺ + KDV
7 Gün: 4900 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Sis Makinası | American DJ VF1600 – 1500 Watt