Kiralık Crane 3S | Kiralık Zhiyun Crane 3S | Kiralık Gimbal

Zhiyun Crane 3S

6.5 kg Taşıma Kapasitesi

Kiralık Zhiyun Crane 3S Gimbal Stabilizer

Kiralık Crane 3S
YENİ!
Kiralık Zhiyun Crane 3 S Pro

Kiralık Zhiyun Crane 3S Gimbal Stabilizer


1 GÜN: 400 ₺ + KDV

3 GÜN: 900 ₺ + KDV

7 GÜN: 1800 ₺ + KDV

Kiralık Zhiyun Crane 3S Gimbal 6.5 kg taşıma kapasitesine sahip bir kiralık el gimbal'dir. Zhiyun Crane Kiralama, için bize ulaşabilirsiniz.

Bu ekipmanı satın almak için tıklayınız!

Kiralık Crane 3S El Gimbali, çıkarılabilir tutma kolu seçenekleri, 6.5 kg büyük bir taşıma kapasitesine sahip daha güçlü motorlar ve güncellenmiş bir eksen kilitleme sistemine sahiptir. Zhiyun Crane 3S, harici güç girişi ve ViaTouch 2.0 ile önceki Zhiyun gimballerin güçlü bir yeniden tasarımıdır. Crane 3S, uzaktan kumanda sistemi, 55 derece açılı rulo ekseni, kameranızı görünümü engellemeden sığdırmanızı sağlar ve modülerdir. Bu özellik ile daha büyük kameralara uyacak şekilde bir uzatma kolu ile çalışabilir.

Kiralık Crane 3S, optimum denge için iki elle kullanım sağlayan açılı, ergonomik bir tutma koluna sahiptir. Tutma kolunu, bir veya iki elinizle kesintisiz olarak basit moda geçmenizi sağlar. Böylece bir nesneye yaklaştıkça 330 derece rulo çekimleri gibi yaratıcı çekimler yapmanızı sağlar. Crane 3S, kablolarını kullanarak kamera kaydı, durdurma, deklanşörün uzaktan kumandasını kullanabilirsiniz.

Zhiyun Crane 3S Kiralık El Gimbal Tanıtım Videosu

Kiralık Zhiyun Crane 3S Fiyat

Zhiyun Crane 3S'nin sökülebilir, açılı tutma için iki seçeneği vardır. Entegre joystick ve kontrol düğmeleriyle ergonomik bir tutma sunan SmartSling dahildir. Ayrıca isteğe bağlı EasySling, kontrolsüz basit, rahat bir tutma bölümü sunar. Gerek duyulan tüm kontroller, bir OLED durum ekranı ile birlikte ana tutma kısmının üst kısmından parmak uçlarınızda sağlanır. Zhiyun iOS / Android App'i ile, aynı kontrollerin birçoğunun yanında panorama, odaklı time-lapse, motion time-lapse, uzun pozlama time-lapse, kamera ayarları ve daha fazlası gibi özel özellikler sunar.

Crane 3S ile birlikte verilen üç pili kullanarak 12 saate kadar çalışma sağlayabilirsiniz. Zhiyun Crane 3S, kablosuz hareket kontrolü ve gimbal set etmek için Bluetooth 5.0 versiyonu üzerinden yenilenmiş ViaTouch 2.0 iOS veya Android akıllı telefon app'i ile kontrol imkanı sağlar.

Transmount ya da üçüncü parti aksesuarları eklemek için gimbal etrafında dokuz aksesuar dişli montaj yuvası bulunmaktadır. Gimbalın bir başka altı çizilmesi gereken özelliği, her eksendende bulunan ayrı bir mandal lock sisteminden oluşan ve aşırı sarsıntıdan oluşan sallanmada yerinde katı kilitleme sağlayan güncellenmiş bir tasarım ile bir eksen mandal lock (kilit) sistemidir. Bu özellik ile Crane 3S'i kapatırken denge yerlerini hatırlamak için ayrı eksenleri fix'lemenizi sağlar, bu özellik ile her kullanım için yeniden dengelenmenize gerek kalmaz.

FilmEkipmanlari.com'dan kiralayacağınız Zhiyun Crane 3S Kamera Gimbal, Zhiyun-Tech 18650 Batarya ile çalışmaktadır. Zhiyun Crane 3S El Gimbal ile 3 adet batarya verilmektedir. 3 Adet, Zhiyun-Tech 18650 Batarya kiralama ücretine dahildir.


Kiralık Zhiyun Crane 3S Gimbal Stabilizer
5 (100%) 15 votes