Kiralık Tiffen 77mm Circular Polarize Filtre

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 250 ₺ + KDV
3 GÜN: 600 ₺ + KDV
7 GÜN: 1250 ₺ + KDV

Kiralık Polarize Filtre, yüksek ışık yansımalarını ortadan kaldırmak amacıyla sıkça kullanılan bir filtredir. Polarize Filtre Kiralama, için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık 77mm Polarize Filtre, çeşitli yüzeylerde yansıma nedeniyle polarize hale gelen ışığı filtreleyerek; yansımaları ve parlamaları azaltmaya yardımcı olur. Yansıyan çoğu ışık ışınları, yüksek gereksiz yansımalara neden olmaktadır. Polarize Filtreler, kamera objektifine hangi ışık ışınlarının gireceğini seçmek için kullanılmaktadır. Böylece göz kamaştırıcı yüksek yansımalar, ortadan kaldırılmış olunur.

Kiralık 77mm Polarize Filtre, su veya cam gibi metal olmayan yüzeylerden istenmeyen yansımaları gidermek için kullanılmaktadır. Polarize Filtre, ayrıca daha iyi kontrast sağlayarak renkleri doygun hale getirmek içinde kullanılır. Bu etki, vizörden görülebilir ve filtre döndürülerek değiştirilebilir. Polarize Filtre etkisi, filtrenin nasıl döndürüldüğüne ve güneşe olan yönüne göre değişir.

Tiffen 77mm Circular Polarize Filtre Test Videosu

Tiffen 77mm Circular Polarize Filtre İnceleme

Kiralık Tiffen 77mm Circular Polarize Filtre

Polarize Filtre Nedir? Polarize Filtreler, metal malzemeli yüzeylerde, beyaz geniş zeminlerde, su yüzeyinde rahatsız edici biçimde oluşan yoğun parlamaları engeller ya da azaltır. Polarize Filtre, bulutları öne çıkarmanın, deniz doygunluğunu artırmanın veya azaltmanın ya da sudaki yansımayı artırmanın veya azaltmanın en iyi yoludur. Polarize Filtreleri, cam veya pencerelere çekim yaparken de kullanabilirsiniz, çünkü yine yansımaları artıracak veya azaltacaktır.

Polarize Filtre Ne İşe Yarar? Polarize Filtre, genel renk dengesini etkilemeden yansımaları gidermek ve renk doygunluğunu artırmak için dış mekan çekimlerinden gelen ultraviyole ışınları ortadan kaldırır ve ışığı polarize eder. Polarize Filtre, genel renk dengesini etkilemeden yansımaları gidermek ve renk doygunluğunu artırmak için dış mekan çekimlerinden ultraviyole ışınları ortadan kaldırır. Polarize Filtreler, renk doygunluğunu artırarak sıradan bir görüntüyü çarpıcı, yaratıcı bir görüntüye dönüştürebilir. Polarize Filtre, ile mavi gökyüzünü önemli ölçüde geliştirebilir ve bulutları daha belirgin hale getirebilir.

Polarize Filtreler, dış çekim yapılırken; en iyi güneşe dik açıda kullanılmaktadır. Güneşten gelen ışık, hava moleküllerinde elektronların yansıması nedeniyle doğal olarak kısmen polarize olur ve ışığın pus gibi görünen şeye saçılmasına neden olur. Polarize Filtre, bu yönsel olarak polarize edilmiş ışığı, yansıyan ışığa dik olarak düzenler ve filtreler, bu ışığın çoğunun emilmesine izin verir. Bu, metalik olmayan yüzeylerden gelen parlama ve yansımalarda gözle görülür bir azalma ve gökyüzü ve yaprakların doygunluğunda bir artış ile sonuçlanır. Polarizör Filtre, ayrıca fotoğraf makinelerinde TTL ışık ölçer kullanan fotoğraf makinelerinde ve AF fotoğraf makinelerinde etkilidir. Polarize Filtreler, çoğu çekim için kiralık kamera ve kiralık lens seçiminden sonra en çok tercih edilen film ekipmanları arasındadır.

Upsell Products

1 GÜN: 250 ₺ + KDV
3 GÜN: 600 ₺ + KDV
7 GÜN: 1250 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık ND Filtre | Haida 82mm Nano PRO Variable ND Filtre (4 – 9 Stop Arası)

1 GÜN: 250 ₺ + KDV
3 GÜN: 600 ₺ + KDV
7 GÜN: 1250 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık ND Filtre | Haida 72mm Nano PRO Variable ND Filtre (4 – 9 Stop Arası)

1 GÜN: 250 ₺ + KDV
3 GÜN: 600 ₺ + KDV
7 GÜN: 1250 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık ND Filtre | Haida 77mm Nano PRO Variable ND Filtre (4 – 9 Stop Arası)