Kiralık Sigma 16mm f/1.4 DC DN Contemporary Lens (Sony E-Mount)

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 Gün: 150 ₺ + KDV
3 Gün: 300 ₺ + KDV
7 Gün: 600 ₺ + KDV

Kiralık Sigma 16mm f/1.4 DC DN Contemporary Lens, Sony E-Mount uyumludur. Sigma 16mm Lens, hem fotoğraf hem de video çekimleri için otomatik netleme özelliğine sahiptir. Lens Kiralama için bize ulaşın.

Sigma Lens

+1 GÜN: Bu ekipmanın kiralamasında üç günlük kiralamalarınızda, iki günlük ödeme yaparsınız.

Kiralık Sigma 16mm, konforlu geniş açılı tasarımı ultra hızlı maksimum diyafram açıklığıyla harmanlayan 16 mm f1.4 DC DN, Sigma Contemporary Lens serisinin bir parçasıdır. Sigma 16mm f1.4 DC DN Lens, Full Frame ve APS-C biçimli Sony E-montajlı aynasız kameralarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Kiralık Sigma 16mm, f1.4 maksimum diyafram açıklığı ile karakterize edilmiş olan bu lens, düşük ışık şartlarında çalışmak için tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra seçici odak denetlemesi için alan derinliği üzerinde çok daha fazla kontrol sağlamaktadır. Optik tasarım, diyafram aralığı boyunca yüksek keskinlik ve netlik sağlamak için özel tasarlanmıştır. Özellikle renk saçaklarını ve çeşitli sapmaları kontrol eden birkaç düşük dağılım ve asferik eleman kullanmaktadır.

Kiralık Sigma 16mm, Sigma 16mm f1.4 DC DN Contemporary Lens, güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken daha fazla kontrast ve renk doğruluğu için özel tasarlanmıştır. Kiralık Lens, özellikle parlama ve gölgelenmeyi bastırmak için tek tek parçalarda Süper Çok Katmanlı Kaplama içerir. Optik elementlerden yararlanan bu lens, hem fotoğraf hem de video uygulamaları için otomatik netleme özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile lens, uygun hızlı, sessiz ve pürüzsüz odaklama performansı için kademeli bir AF motoruna sahiptir. Sigma 16mm f1.4, Lens Kiralama hizmetlerinde en çok tercih edilen geniş açılı objektif modelleri arasındadır.

Kiralık Sigma 16mm f1.4 Lens Özellikleri

  • Sigma’nın Global Vision serisindeki Contemporary çizgisinin bir üyesidir. Bu lens, kolayca kullanım ve performans arasında bir uyum sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Ayrıca göze çarpan optik özelliklere sahip kompakt, hafif bir yapı ve çok yönlü bir kullanımı birbirine bağlar.
  • Bu lens, geniş açılı asal, APS-C formatlı Sony E-Mount aynasız kameralar için üretilmiştir. APS-C sensörlü Sony E-Mount kameralarda 24 mm eşdeğer odak uzaklığı sağlar. Aynı zamanda yine Sony E-Mount aynasız fotoğraf makineleri ile de uyumlu bir biçimde çalışmaktadır.
  • Parlak f1.4 maksimum diyafram açıklığı, düşük ışık koşullarında bile mükemmel sonuçlar almanızı sağlar.  Ayrıca lens bu özelliği ile seçici odak efektleri elde etmek için alan derinliği üzerinde daha fazla denetleme imkanı sağlamaktadır.
  • İki Özel Düşük Dağılım (SLD) öğesi ve üç F Düşük Dağılım (FLD) öğesi, daha fazla netlik ve renk doğruluğu elde etmek için renk saçaklarını ve renk sapmalarını azaltır.
  • Bozulmaları ve küresel sapmaları sınırlandırmak için ve ayrıca daha fazla genel keskinliğe ve doğru görüntü işlemeye katkıda bulunmak için iki asferik optik öğe kullanılmaktadır.
  • Mercekte oluşabilicek parlamaları ve gölgelenmeleri en aza indirgemek ve ters ışıklı aydınlatma ortamlarında bile kontrast açısından zengin ve renk açısından nötr imajlar sağlamak için optik elemanlarına Süper Çok Katmanlı Kaplama işlemi uygulanmaktadır.
  • Kademeli bir Auto Focus motoru, hızlı, hassas ve neredeyse sessiz nitelikleri ile hem fotoğrafçılara hem de kameramanlara fayda sağlamaktadır.
  • Yuvarlak tasarımlı dokuz bıçaklı diyafram, pürüzsüz ve hoş bokehler elde etmenize katkıda bulunur.
  • Bayonet bağlantı kısmı, kesinlik ve dayanıklılık sağlamak için pirinçten yapılmıştır. Tüm bunlara ek olarak, montaj tasarımına toza ve her türlü sıçramalara karşı dirençli hale getirmek amacı ile kauçuk sızdırmazlık elemanı dahil edilmiştir.