Kiralık Zhiyun Weebill-S El Gimbal Stabilizer

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 250 ₺ + KDV
3 GÜN: 600 ₺ + KDV
7 GÜN: 1000 ₺ + KDV

Kiralık Zhiyun Weebill S El Gimbal, öncüsü Weebill Lab’ın sabitlenmiş mod tasarımını sahiptir. Zhiyun Weebill-S, ağırlık yerine kamera ve lens uyumluluk tablosuna göre çalışmaktadır. Gimbal Kiralama, için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Zhiyun Weebill S El Gimbal, öncüsü WEEBILL LAB’ın sabitlenmiş mod tasarımına sahiptir. Ayrıca, Weebill S kamera gimbal daha kompakt bir forma ve diğer yeni özelliklere sahiptir. Askı modu tasarımı, arkada asılı moda kolay geçişin yanı sıra diğer tüm modlarda daha iyi kullanım sağlayan bir koldan oluşmaktadır. Diğer iyileştirmeler arasında yükseltilmiş motorlar ve stabilizasyon algoritması bulunmaktadır. WEEBILL-S, yüzde 300 daha fazla motor torku ve yüzde 50 daha fazla yanıt verme özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile, Canon 5D Mark IV ve 24-70mm zoom lens gibi kamera ve lens kombinasyonlarını ile daha iyi dengeleme yapmanızı sağlar.

Kiralık Zhiyun Weebill S El Gimbal, ile birlikte isteğe bağlı bir aksesuar olarak piyasaya sürülen Trans Mount Kablosuz Görüntü İletim Modülü, WEEBILL-S’nin hızlı çıkarma kızağının altına düzgün bir şekilde monte etmek ve 100 metre mesafeye kadar, 1080p 30fps çözünürlüğe kadar da kablosuz akışa izin vermek için tasarlanmış kompakt bir cihazdır. Akıllı telefonlar, tabletler ve belirli profesyonel monitörler dahil olmak üzere en fazla üç cihaz, ilgili alıcı modülleri kullanılarak senkronize edilebilmektedir.

Zhiyun Weebill-S Tanıtım Videosu


Zhiyun Weebill-S İnceleme

Kiralık Zhiyun Weebill-S El Gimbal Özellikleri

Zhiyun-Tech ZY Play uygulaması (IOS ve Android ile uyumludur) gimbalın daha verimli kontrolüne izin vermek için Görüntü İletim Modülü ile çalışacak şekilde yükseltilmiştir. Uygulamadaki SmartFollow versiyon 2.0 adlı bir özellik, doğrudan uygulamadan hassas nesne takibine izin vermek için modülle birlikte çalışmaktadır. Sync Motion adlı bir araç, gerçek zamanlı izleme ve senkronize hareket kontrolü sağlar. Ayrıca, kameranızın ve gimbalinizin çeşitli özelliklerini ve ayarlarını doğrudan akıllı telefon dokunmatik ekranlarından kontrol etmenizi sağlayan ViaTouch 2.0 dahil olmak üzere standart özelliklere yükseltmeler de bulunmaktadır. Bunlar, desteklendiğinde yakınlaştırma ve odaklamanın yanı sıra takip hızı, ISO, diyafram açıklığı ve daha fazlasını içerir. ZY Play aplikasyonunda kullanabileceğiniz diğer özellikler arasında Panorama, Time-lapse, Motion-lapse ve Uzun Pozalama Time-lapse gibi yaratıcı çekim araçları bulunur.

WEEBILL-S altı çalışma modu sunar. Bunlar, üç eksende de 360 derece senkron hareket sağlayan Tam Aralıklı Bakış Açısı Modu ve 360 derece çekimleri elde etmenizi sağlayan Vortex Modu’nu içerir. Kamera gimbalın diğer özellikleri arasında, kameranızın ağırlığını otomatik olarak tanıyan ve mümkün olan en iyi güç verimliliğini sağlamak için ağırlığa uyum sağlayan Intelligent Auto-Tune bulunur. Ayrıca, WEEBILL-S’nin pil çalışma süresi de 14 saate çıkarılmıştır.

Gimbal Kiralama

WEEBILL-S, destekleyen kameralarla elektronik odak kontrolüne izin verir. Bu, entegre el çarkı kullanılarak yapılır. Kamera Gimbal, ayrıca isteğe bağlı motorları kullanarak mekanik odak ve yakınlaştırma kontrolünü destekler. WEEBILL-S, TransMount motorlarının yanı sıra önceki modelin uyumlu olduğu diğer tüm TransMount aksesuarlarını da desteklemektedir. Bunlar arasında piyasaya sürüldüğünden beri çok popüler hale gelen Hızlı Kurulum Adaptör Seti bulunmaktadır.

WEEBILL-S, bir Arca Swiss / Manfrotto çift katmanlı hızlı çıkarma plakası ve bir saklama kutusu dahil olmak üzere birçok aksesuarla bulunmaktadır. Ayrıca stand veya uzatma kolu olarak kullanılabilen bir mini tripod da bulunmaktadır. Mini tripod, sabitlenmiş, düşük modda çalışma için gimbali tamamlayan ekipmandır. Bir baş üstü tutacağı işlevi görmek için arka tutamağa takılmaktadır.


Kiralık Kamera‘dan kiralayacağınız Zhiyun Weebill-S Kamera Gimbal, Zhiyun-Tech 18650 Batarya ile çalışmaktadır. Zhiyun Weebill-S El Gimbal ile 2 adet batarya verilmektedir. 2 Adet, Zhiyun-Tech 18650 Batarya kiralama ücretine dahildir.